Akfırat Böcek İlaçlama

Şirketimiz Akfırat böcek ilaçlama şubesiyle İstanbul Tuzla ve tüm semt mahallelerinde Böcek ve Fare ilaçlama hizmeti vermektedir.  Açık ve kapalı alanlarda her daim haşerelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu noktada mutlaka profesyonel böcek ilaçlama şirketimizi arayarak ilaçlama talebinde bulununuz.

Haşereleri; asalak, kanatsız, uçan haşereler, kemirgenler ve omurgasız olarak sınıflandırmamız mümkündür. Haşerelerin genetik yapıları genellikle toplu bir biçimde yaşamalarına olanak sağlamıştır. Bu durum haşerelerin üreme esnasında toplu olarak bıraktığı yumurtalardan da anlaşılmaktadır. Haşereler doğada bir yuva ve yerleşim yeri bulamadıkları zaman, doğrudan insanların bulunduğu alanlarda yuvalanmaya başlarlar. Genellikle karanlık ortamları seçen pek çok haşere türü gerekli tahribatı, mikrobu ve zararı da geceleri yapar.

Eğer sabah uyandığınızda gördüğünüz manzara karşısında çözüm üretemiyorsanız, 7/24 hizmet veren Akfırat böcek ilaçlama servisimizi arayarak randevu alıp istediğiniz saate ilaçlama uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylıdır. TSE standartlarına sahip tek lider firmadır. 

Mücadele ve Yöntemleri

Haşerelerle mücadele tek başına ve bilinçsizce ilkel şartlarda ve ortamlarda yapıldığında sonuç kaçınılmazdır.  Bu durum hem sizi sağlığınızdan hem de maddi olarak ekonomik bütçenizden olmanıza sebep olur. Ama firmamızın yaptığı uygulama ve teknikler hem doğa dostu hem de insan sağlığını tehlikeye atacak riski yoktur. O halde böcek ilaçlamasıyla mücadele yöntemi ile ilgili iletişim numaralarından bizi hemen arayın.

Böcek ve haşere ilaçlamasında kullanılan yöntem ve teknikler; Sıvı ilaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Müşteri temsilcilerime gelen yoğun talep ve şikayetler doğrultusunda en çok ilaçlama yaptığımız zararlı türleri şöyle sıralayabiliriz; Kene, pire, bit, ev faresi, örümcek, karınca, takta kurusu, lağım faresi, kertenkele, çıyan, yılan, tespih böceği,  kırkayak, uyuz böceği, halı böceği, fındık faresi, mayt, güve, ağaç kurdu, çekirge, çatı faresi, kalorifer böceği, yaban arısı, eşek arısı, sıçan, akar, sivrisinek, danaburnu, kulağakaçan gibi haşere ve kemirgenlere etkili ve çözüm odaklı ilaçlama yapıyoruz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Tuzla Böcek İlaçlama
Aydınlı Böcek İlaçlama
Akfırat Böcek İlaçlama
İçmeler Böcek İlaçlama
Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama
Tersaneler Böcek İlaçlama
Orhanlı Böcek İlaçlama