Aydınlı Böcek İlaçlama

Sektöründe öncü ve tek lider olan kuruluşumuzun, İstanbul Tuzla şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Aydınlı böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen, asalak, parazit, sürüngen ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Haşerelerle mücadele, yüzyıllardan beridir yapılmaktadır. İlk zamanlarda ilkel yöntemlerle yapılan bu uygulamalar, artık günümüzde modern bir nitelik kazanmaktadır. Haşere ve haşere türlerinin çevreye verdikleri zararlar, yeterli önlem alınmadığı takdirde, alerjik reaksiyonlara, virüslere, salgın hastalıklara neden olmaktadır. Haşerelere karşı en etkin yol, ilaçlama yapmaktır. Bu konuda uzman kişiler ya da firmalardan profesyonel destek alınmalıdır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

 Yılın 4 mevsiminde çağrı merkezimize gelen şikayet ve talepler doğrultusunda en çok ve en sık ilaçlama yaptığımız zararlı canlı türleri şunlardır; Pire, akrep, kene, bit, çıyan, hamamböceği, örümcek, karınca, fare, ev faresi, fındık faresi, lağım faresi, hamamböceği, Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, danaburnu, yılan, sıçan, gümüş böceği, tespih böceği, halı böceği, tahtakurdu, güve, çekirge, mite, tatarcık, kakalak, kırkayak, yırtıcı hayvanlar, yırtıcı kuşlar, zararlı deniz mahsulleri gibi zararlı canlı türleri en sık ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere türleridir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Bugün kullandığımız uygulama ve yöntemler Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Doğaya ve insana saygı, hedef odaklı ve çevre dostu uygulamalarımız sayesinde, hem sağlığımıza hem de doğal ortamlarınıza kavuşturuyoruz. Yola çıktığı ilk günden beri sağlam adımlarla devam eden firmamız, Sağlık Bakanlığı ve TSE belgelerini de bünyesinde barındırmaktadır. 7/24 hizmet sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik Fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Tuzla Böcek İlaçlama
Aydınlı Böcek İlaçlama
Akfırat Böcek İlaçlama
İçmeler Böcek İlaçlama
Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama
İstasyon Böcek İlaçlama
Tersaneler Böcek İlaçlama
Orhanlı Böcek İlaçlama