Tuzla İlaçlama

Tuzla, İstanbul Anadolu yakasının kalabalık ilçelerinden biridir. İlaçlama uygulamalarının sık yapıldığı bu ilçede, haşereler ile mücadele için profesyonel firmalardan hizmet alınması son derece önemlidir. Zira basit ilaçlar ile uygulama yapan şirketler, ciddi sağlık sorunlarına neden olabildiği gibi, maddi zararların oluşmasına da yol açmaktadır. Tuzla, gerek denize yakın konumu, gerekse kalabalık nüfusu nedeniyle haşere sorunlarının sık görüldüğü bir ilçedir. Karınca, hamam böceği, pire ve tahtakurusu gibi haşereler ile fare sorunu bu ilçede sık gözlenmekle birlikte, yapılan yanlış ilaçlamalar nedeniyle oluşan kayıplar da ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.

Güvenli İlaçlama Hizmeti

Tuzla böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılan uygulamalar, zehirlenmelere dahi neden olabilmektedir. Zirai ilaç kullanımı yasal olmamakla birlikte, son derece tehlikeli olması ve kapalı alanlarda uygulanması yasak olmasına karşın, Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan firmalar tarafından yapılan uygulamalarda yanlış ilaç kullanımı sıktır. Bunun için, ilaçlama firmaları aracılığıyla haşere mücadele hizmeti alırken, Sağlık Bakanlığı onayına dikkat edilmeli ve kalitesiz ilaçlar kullanan şirketler kesinlikle tercih edilmemelidir.

Tuzla’da En Çok Görülen Fare ve Haşere Türleri;

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, çatı faresi, fındık faresi, karınca, salyangoz Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, pamuk faresi, ev faresi
karafatma, mite, , çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi


Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve böcek ilaçlama alanında 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Tez ilaçlama, Tuzla böcek ilaçlama şubesi ile bu ilçede, garantili uygulamalar yapmaktadır. Aydınlı, Evliya Çelebi, Mimar Sinan, Yayla ve Şifa semtleri başta olmak üzere, Tuzla’nın tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız, garantili uygulamalar yapmaya ve bu ilçede halk sağlığını korumaya devam etmektedir. Etkili şekilde haşere ilaçlamaları yapan ve zararlı canlıları kısa sürede yok edecek etkiye sahip uygulama yöntemleri kullanan firmamız, Tuzla böcek ilaçlama firmaları arasında lider ve öncü olarak hizmet vermektedir.

Tuzla’da İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Aydınlı Böcek İlaçlama
Akfırat Böcek İlaçlama
İçmeler Böcek İlaçlama
Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama
Tersaneler Böcek İlaçlama
Orhanlı Böcek İlaçlama