İçmeler Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren İçmeler böcek ilaçlama şubesi, içmeler ve tüm mahallelerinde haşere ve kemirgenleri güvenle kontrol altına alma hususunda özenle hizmet vermektedir.

Haşere ve kemirgen türleri doğal yaşam alanlarında barınamadığında göz diktikleri ilk yerleşim noktaları şüphesiz insanların yaşam alanlarıdır. Çoğunlukla besin kaynağı için ev ve iş yerlerini istila eden bu varlıklar gerekli tedbir ve önlemler alınmadığı takdirde çeşitli tahribatlara ve salgın hastalıklara neden olurlar. Öte yandan zehirli haşerelerden olan, Akrep ve sürüngenlerden olan yılan zehirlerini enjekte ettikleri anda ölümcül sonuçlar kaçınılmaz olmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda oturup karalar bağlamanıza neden yok. Çünkü İçmeler böcek ilaçlama servisimiz her türlü zararlı canlıyı kontrol altına alabilmektedir. Yılanların girdiği alanlarda unutulmaması gereken diğer bir dip notumuz, yılanların besin kaynağını farelerin oluşturduğu gerçeğidir. Demek ki alanlarınızı aynı anda hem kemirgenler hem de sürüngenler işgal etmiş olabilir. Evde alacağınız tedbirlerin yetersiz olacağını belirtmemizde fayda var. Bu durumda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir. 

Haşerelerle mücadele profesyonellik gerektirir. Mutlaka İçmeler servisimizden destek alınız.

Hizmet Alanlarımız

Şirketimizin hizmet verdiği alanların yelpazesi oldukça geniştir. Şubelerimizin ağı da oldukça geniş noktalara yayılmaktadır. İstanbul’un her ilçesinde, her semtinde ve her mahallesinde şube ve servislerimiz mevcuttur. Ayrıca size rehber olabilmek adına 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizi arayarak, teknik destek, alan ve haşere tespiti ve ilaçlama yapmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz istediğiniz saate uygun talep kaydını anında oluşturmaktadırlar. Firmamız aynı zamanda ilaçlama sonrasında destek vermekten asla çekinmez. Periyodik ilaçlama gereken alanlarda tüm sorularınızın cevabını vermeye hazırız.

Başta ev ve iş yerleri olmak üzere; dükkanlar, fırınlar, unlu gıda mamulleri üretim merkezleri, binalar, hastaneler, spor salonları, oto parklar, gemiler, boş tarla ve araziler, park ve bahçeler gibi pek çok alanda size 15 yılı aşkın bir zamandır hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, Ziraat Mühendisleri denetiminde lisanslı ilaçlar kullanmaktadırlar. TSE standartları belgelerine de sahip olan firmamız sektöründe öncü ve lider firmadır. Garantili ve ekonomik fiyat seçenekleriyle her daim hizmetinizdeyiz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Tuzla Böcek İlaçlama
Aydınlı Böcek İlaçlama
Akfırat Böcek İlaçlama
İçmeler Böcek İlaçlama
Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama
Tersaneler Böcek İlaçlama
Orhanlı Böcek İlaçlama