Titiz ilaçlama, tüm böcek ve haşere problemlerinizle yakından ilgilenerek, profesyonel ekipleriyle çözümler üreterek siz Tuzlalılar için de hizmet vermektedir. Evlerimizde ve iş yerlerimizde her türlü konut ilaçlamaları için Tuzla Konut İlaçlama, günün her saati hizmete açıktır.

Evlerimize ve iş yerlerimize, ofislerimize dahil olan tüm, kene, pire, hamam böceği, kırkayak, kulak böceği, fare, akrep vs. tüm haşere için geliştirilmiş olan konut ilaçlamaları, hem insan sağlığının devamlılığını hedeflemekte, hem de etkili ve köklü çözümler üretebilmek için gayret göstermektedir.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut ilaçlamaları, büyük bir özenle ve profesyonellikle gerçekleştirilmektedir. iki çeşit ilaçlama yöntemi mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edileni sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem insan sağlığına zarar vermeyen, kısa sürede etki gösteren ve kesin çözüm vaat eden bir yöntemdir. Sıvı ilaçlamaları buharlama ve püskürtme olarak iki ayrı teknikle uygulanmaktadır. Buharlama tekniği 3 saat kadar ilaçlanan bölgenin kapatılmasıyla gerçekleşen, daha sonra normal hayatımıza devam edebileceğimiz bir rahatlık sunmaktadır. Bu teknik hem zararlı canlıları hem de bu canlıların etrafa yaymış oldukları mikropları ortadan kaldırmada birebirdir. Bu sebeple en sık tercih edilen yöntem bu yöntemdir. Hastahaneler gibi, yatak hastası bulunan, astım, bronşit gibi hastaların bulunduğu evlerde tercih edilen ilaçlama tekniği de püskürtme tekniğidir. Çünkü püskürtme tekniği yarım saat kadar kısa bir sürede etki etmekte ve böceklenme problemini ortadan kaldırmaktadır. Sıvı ilaçlama yönteminin yanı sıra bir de katı ilaçlama yöntemi vardır. Bu da konut ilaçlamalarında kullanılan yöntemlerden biridir. Toz ve jel ilaçlar katı ilaçlama grubuna girmektedir. Bu ilaçlar, sıvı ilaçlama yönteminde kullanılan ilaçlara göre daha uzun süre mekanın kapatılmasını gerektiren ve insanları çıplak elle temas etmemesi gereken ilaçlardır. İnsan sağlığı açısından en uygun ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir.

İlaçlama firmaları genel olarak böcek ve haşere türüne göre bir ilaçlama sistemi uygulamaktadırlar. Bu sebeple işini iyi bilen ve profesyonel ekiplerden oluşan ilaçlama firmalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Titiz ilaçlama bünyesinde yer alan Tuzla Konut İlaçlama, profesyonel ekipleriyle ve modern ekipmanlarıyla her türlü ilaçlama işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Siz de konut ilaçlamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Tuzla konut ilaçlama, en doğru ve en güvenilir tercih olacaktır.