Orhanlı Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakası Tuzla ilaçlama şubemize bağlı olarak uzun süredir, kaliteli, güvenli, ekonomik ve garantili ilaçlama prensibiyle, kapalı ve açık alanlarda 7/24 profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşerelerin güvenle kontrol altına alınması, periyodik uygulamaların zamanında ve etkin bir biçimde gerçekleşmesi için durmadan özenle çalışan Orhanlı haşere ilaçlama servisimiz 24 saat boyunca hizmetinizdedir.

Yaz aylarının başlarında ülkemizde en çok sivrilen ve rahatsızlık duyulan haşereler; pire, hamamböceği, kalorifer böceği ve fare türleridir. Farelerin neden olduğu tahribatlar ve hastalıklar insanların hem sağlığını hem de parasını tüketmektedir. Farelerin kontrol altına alınması çok zordur. Yaşam alanlarının tespit edilmesi hayli zaman almaktadır. Farelerin kusursuz olarak kontrol altına alınması için mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir. İlaçlama hizmetleri satın alınırken ilaçlama firmalarının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığına kesinlikle bakın.

Fareler ile Mücadele ve Yöntemler

Orhanlı haşere ilaçlama firmamız, modern ve yenilikçi fikirlerle yıllardır hizmet vermektedir. Son teknoloji uygulama ve yöntemlerimiz sayesinde haşere ve kemirgenleri kolayca etkisiz hale getirebilmekteyiz.

a)Başlıca yöntemlerimiz;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

b)Fare istasyonları tanım:

 Kemirgenlerden kurtarmak için, geliştirilen modern sistemlerimizden birisi olan Fare istasyonları yüze yüz kesin sonuçlar doğurmaktadır. Farelerin hoşuna giden aromalarla bezenmiş zehir istasyon adını verdiğimiz maketin içine yerleştirilir. Farelerin zehre temas etmesiyle ölüm zamanı ortalama 2 saattir. Ancak farenin ilaca temasından sonra su içmesi durumunda ölüm anı 1o saniyeye kadar düşmektedir.

7/24 Hizmet ağı, Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız, TSE yüksek kalite standartlarına uygun olarak tescilli damgaya sahiptir. Ekonomik fiyat seçenekleri ve Garanti ilaçlama için çağrı merkezimizi arayarak uygun gördüğünüz saatler için hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşerelerden kolayca kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Tuzla Böcek İlaçlama
Aydınlı Böcek İlaçlama
Akfırat Böcek İlaçlama
İçmeler Böcek İlaçlama
Tuzla Mimarsinan Böcek İlaçlama
Tersaneler Böcek İlaçlama
Orhanlı Böcek İlaçlama