Firmamız Aşağıdudullu böcek ilaçlama şubesi Aşağıdudullu’daki tüm mahallelere böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.  İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye ve tüm semtlerinde böcek ilaçlama şubelerimiz ve servisimiz mevcuttur.

Sağlığımızı tehdit eden ve çeşitli salgın hastalıklara adeta davetiye çıkaran haşerelerden korunmanın en etkili yolu ilaçlama yapılmasıdır. Aşağıdudullu ilaçlama servisimiz ekonomik ve garantili hizmet anlayışı ile haşereler üstünde etkili çözümler sunmaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Aynı zamanda TSE kalite belgesine de sahiptir.  Eğer sizlerde sağlığınıza ve çevrenize zarar veren zararlı haşere türlerinden kurtulmak istiyorsanız hemen Aşağıdudullu servisimizden 7/24 destek alabilir, günün her saati için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla beraber gün yüzüne çıkan, akrep, fare, hamamböcekleri, güve ve daha pek çok zararlı haşereler, yaşama alanlarımızı istila etmeye başlamıştır.  Hızlı üreyen ve ucu sonu belli olmayan bu zararlı canlı türlerinden profesyonel ilaçlama yaparak anında kurtulmanız mümkün. Firmamızın sağladığı, kaliteli, güvenli ve ekonomik böcek ilaçlama hizmetinden sizde hemen yararlanabilirsiniz.

Pek çok insanın aklında oluşan soru işaretlerine cevap olan firmamız, insan sağlığını ve doğayı koruma ilkesini de benimseyerek siz değerli müşterilerimize garantili bir böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kapalı ve açık alanlarda hiçbir eşyanıza zara vermeden, sadece zararlı canlı türlerine yönelik yapılan ilaçlama uygulaması sağlıklı ve ferah bir ortamda yaşamanıza olanak tanımaktadır. Basılıca yaptığımız ilaçlama yöntemleri ve teknikleri; sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

En Çok İlaçladığımız Haşere Türleri

Ofisler, ev ve işyerleri, konferans salonları, hastaneler, dispanserler, park ve bahçeler, boş araziler, oteller, havaalanları, sinema salonları, kapalı spor salonları, depolar, ambarlar, ardiyeler, dükkanlar, fabrikalar, uçaklar, gemiler, otobüsler, otobüs terminalleri, Askeri birlikler, restoranlar, gibi pek çok alanda böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yukarıda hizmet verdiğimiz alanlar dışında yaşama alanlarınızı istila eden diğer zararlı canlı türleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Ümraniye Böcek İlaçlama
Aşağı Dudullu Böcek İlaçlama
Ihlamurkuyu Böcek İlaçlama
Ümraniye Atakent Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Kazım Karabekir Böcek İlaçlama
Esenşehir Kemal Böcek İlaçlama
İnkılap Kemal Böcek İlaçlama
Çakmak Böcek İlaçlama
Namık Kemal Böcek İlaçlama