Esenşehir Böcek İlaçlama servisimiz, Titiz İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. Her türlü böcek için geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile kısa sürelerde etkili sonuçlar almakta olan Esenşehir Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Böcek ilaçlamalarında kullanılmakta olan bu ilaçlama yöntemleri, böcek türleri ve özellikleri göz önünde bulundurularak uygulamaya alınmaktadır. Bu şekilde çok daha etkili bir şekilde böcek problemlerinden kurtulmak mümkün olmaktadır. Böcek ilaçlamalarını kişisel yöntemlerimizle uygulamaya çalışmamız, sağlığımız üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir. Bu sebeple profesyonel böcek ilaçlama servislerinden yardım istemek, hem sağlığımız açısından hem de zaman açısından çok daha uygun olacaktır. 

En Etkili Böcek İlaçlama Teknikleri

Sıvı ilaçlamalar yöntemleri böcek problemlerini köklü bir şekilde ortadan kaldırmaya yarayan, böceklerle birlikte etrafa yayılan kirli havayı da temizleyen etkili bir ilaçlama yöntemidir. Bu sebeple sıklıkla tercih edilmekte ve uygulamaya alınmaktadır. Böceklerle direkt temas eden ve geniş alanlardaki tüm böcek problemlerini ortadan kaldıran sıvı ilaçlama yöntemleri, ulaşılması zor olan dar aralıkları ve oyukları da etkisi altına almaktadır. Bu şekilde irili ufaklı her böcek türü kısa süre içerisinde imha olmaktadır. Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri birer sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlamalar, kısa süreler içerisinde böcek problemini ortadan kaldıran ve ilacın etkisi geçtikten sonra böcek problemlerinin tekrar oluşmasına ihtimal oluşturan bir ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlamalar ise bunun tam tersine uzun süreler etkisini sürdüren ve böcek problemlerinin tekrar yaşanma ihtimalini düşüren etkili bir ilaçlama yöntemidir. Her ikisi de sıklıkla tercih edilen etkili sıvı ilaçlama yöntemlerindendir. Jel ilaçlar, daha çok hamam böcekleri üzerinde etki gösteren ve kısa süre içerisinde problemin ortadan kalkmasını sağlayan etkili ilaçlardır. Doğal ve kokusuz bir ilaç olması nedeniyle insan sağlığını tehdit etmeyen ve yaşam alanlarımızda rahatlıkla kullanabileceğimiz bir ilaç türüdür. Genellikle böcek sayısının az olduğu durumlarda, kapı ve pencere pervazlarına, duvar ve dolap diplerine ya da böceklerin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanmaktadır. Bu şekilde böcekler direkt olarak ilaçla temas etmekte ve kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir.

En İyi Böcek İlaçlama Firması

Esenşehir Böcek İlaçlama servisimiz, tüm bu etkili ilaçlama yöntemleri ile Esenşehir sakinlerinin böcek problemleriyle mücadele etmektedir. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmasına özen gösteren Esenşehir Ümraniye Böcek İlaçlama servisimiz, sunmuş olduğu hizmetler karşılığında uygun fiyatlar talep ederek, vatandaşın güvenini kazanmaya devam etmektedir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Ümraniye Böcek İlaçlama
Aşağı Dudullu Böcek İlaçlama
Ihlamurkuyu Böcek İlaçlama
Ümraniye Atakent Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Kazım Karabekir Böcek İlaçlama
Esenşehir Kemal Böcek İlaçlama
İnkılap Kemal Böcek İlaçlama
Çakmak Böcek İlaçlama
Namık Kemal Böcek İlaçlama