İstanbul Ümraniye
 şubemizce yürütülen Haşere ilaçlama şubemiz bünyesinde bulunan Ihlamurkuyu böcek ilaçlama servisimiz sorun teşkil eden tüm zararlı canlı türleri için hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlama Uygulama ve Yöntemler

Nasıl ki doğada savaş verdiğimiz her alanda alınması gereken tedbirler ve yöntemler varsa Böcek ilaçlama uygulamalarında da etkin yöntemler mevcuttur. Böcek ilaçlama hafife alınacak bir konu değildir. Uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde olumsuz sonuçlar kaçınılmazdır. Haşereler tür olarak birbirilerinden farklı özelliklere sahiptirler. Ortak yönleri olduğu gibi birbirilerinden keskin ve kalın çizgilerle ayrılanları bile vardır. Ancak haşerelerin ortak paydası, topluluk haline yaşamaları ve hızlı üreme özellikleridir. Bunun dışında yapılacak bir ilaçlama uygulamasında teknik olarak birbirilerinden farklı olacaklardır. Bu yüzden, ıhlamurkuyu böcek ilaçlama servisimiz bu yöntemleri dikkat ve titizlikle uygulamaktadır.

Günümüze kadar ileri gelen, bazı modern ve kalıcı uygulamalar sayesinde artık haşereler birer kabus olmaktan çıkıyor. Bu yöntemler: Fareler için özel hazırlanan istasyon ve düzenekler, Türlerine göre açık ve kapalı alanlarda uygulanan Kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulaması yöntemi, yürüyen haşereler için jel ilaçlama ve Sıvı ilaçlama yöntemlerini söyleyebiliriz.

Kurumumuz çatısı altında zararlı canlı türlerinin bütünü için ayrı ve etkin uygulama yöntemlerimiz mevcuttur. İlaçlama şirketimiz, garantili ve kesin sonuçlar elde etmenizde uzmandır. Yapmanız gereken şey çok basit.

7/24 hizmet ağı ile günün her saatinde müşteri temsilcimizi arayabilir istediğiniz saat dilimine randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ve TSE kalite standartlarına uygun hizmet anlayışını sürdüren firmamız sizlere en düşük, en ekonomik fiyatı da sunmaktadır. Ayrıca çevre ve doğa dostu ürünlerimiz sadece haşereleri yok etmek için kullanılmaktadır. Sizler de bizi arayarak sağlığınızı riske atmadan böceklerden kurtulabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Ümraniye Böcek İlaçlama
Aşağı Dudullu Böcek İlaçlama
Ihlamurkuyu Böcek İlaçlama
Ümraniye Atakent Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Kazım Karabekir Böcek İlaçlama
Esenşehir Kemal Böcek İlaçlama
İnkılap Kemal Böcek İlaçlama
Çakmak Böcek İlaçlama
Namık Kemal Böcek İlaçlama