İnkılap Böcek İlaçlama servisimiz, Titiz İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini kısa sürede ortadan kaldırmakta ve 7/24 ilaçlama hizmeti vererek İnkılap sakinlerini böcek mağduriyetinden kurtarmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İnkılap Böcek İlaçlama servisimiz, böcek türlerine, üreme yapılarına, boylarına göre ayrı ayrı geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Böcekler, çeşitli özellikleri nedeniyle her türlü ilaçlama yöntemiyle imha edilememektedir. Bu sebeple her böcek türüne göre ayrı bir ilaçlama yöntemi geliştirilmiştir.

  • Sıvı İlaçlama Yöntemleri
  • Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • Jel İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemlerinden en sık tercih edilmekte olan ve her böcek türü için etkili sonuçlar doğuran ilaçlama yöntemi, sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ve kokusuz ilaçlamalar da sıvı ilaçlama yöntemleri arasında yer almaktadır. Sıvı ilaçlar geniş alanları etkisi altına alarak, ulaşılması zor olan dar aralıklardaki böcekleri de imha edebilmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemi, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen, ilaçlamadan sonra iki saat havalandırmalarla yaşam alanlarımızın kullanılır hale gelmesini sağlayan bir ilaçlama yöntemidir. Bir sıvı ilaçlama yöntemi olan kokulu ilaçlama, genellikle böcek problemlerini anlık olarak ortadan kaldıran ve ilacın etkisinin geçmesiyle tekrar böcek probleminin yaşanmasının muhtemel olduğu bir yöntemdir. Kokusuz ilaçlama yöntemleri de etkisini uzun süre devam ettirmekte ve böcek problemlerinin köklü bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri ise daha çok hamam böceklerinde ve türevlerinde etki göstermekte olan ve kısa sürede böcek problemini ortadan kaldırmakta olan bir ilaçlama yöntemidir. Doğal ve kokusuz olması nedeniyle insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz, kötü bir etkisi bulunmamaktadır. Genellikle hamam böceklerinin geçiş noktalarına, duvar ve dolap diplerine, kapı ve pencere pervazlarına nokta şeklinde uygulanmaktadır. Bu şekilde böcekler jel ilaçları yemekte ve kısa süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Kısa sürelerde etkili sonuçlar ortaya çıkarmakta olan böcek ilaçlama yöntemleri, İnkılap Böcek İlaçlama servisimizin profesyonel ekiplerince uygulanmakta ve her türlü böcek problemi ortadan kaldırılmaktadır.

İNKILAP BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

İnkılap Ümraniye Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan alanın genişliğine, metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Üreme yapıları nedeniyle birden fazla ilaçlamaya ihtiyaç duyan böcek türlerinin ilaçlamaları da böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemektedir. Çünkü bu böcekler birden fazla gerçekleştirilen ilaçlama işlemlerinden sonra imha edilmektedir. Profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan İnkılap Böcek İlaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçları ile, oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde ederek, İnkılap sakinlerine güven vermektedir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Ümraniye Böcek İlaçlama
Aşağı Dudullu Böcek İlaçlama
Ihlamurkuyu Böcek İlaçlama
Ümraniye Atakent Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Kazım Karabekir Böcek İlaçlama
Esenşehir Kemal Böcek İlaçlama
İnkılap Kemal Böcek İlaçlama
Çakmak Böcek İlaçlama
Namık Kemal Böcek İlaçlama