Firmamızın Acıbadem böcek ilaçlama şubesi haşereler üzerinde etkin çözümler üreterek hizmet vermektedir.   İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar’da tüm semt ve mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız özverili ve deneyimli saha operasyon ekipleriyle haşere, fare ve tüm asalak türlerden uzak, sağlıklı bir yaşam sürdürmenize olanak tanımaktadır.

Haşerelerin hayatımızda bizlere verecekleri zararları birçoğumuz bilmiyoruz ne yazık ki. Haşere türleri arasında insanlara doğrudan zarar veren (pire, kene, sivrisinek, hamamböcekleri, fare, vb… ) gibi türlerin dışında sadece ev ve iş yerlerimizde eşyalara zarar veren, güve, çatı faresi gibi kemirgenler de bulunmaktadır.  Böcek ilaçlaması uygulaması titizlikle yapılması gereken bir durumdur. Uzman kişi ve kuruluşlarca yapılmadığı sürede etkili olmamaktadır. Bu yüzden hemen Acıbadem servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak teknik destek alabilir ve randevu alabilirsiniz. Firmamızla yaptığınız görüşme sonrasında, şikayet ve talepte bulunduğunuz haşere türüne ilişkin uzmanlarımız alan tespiti yaparak en etkili ve en tesirli ilaçlarla kalıcı çözümler sunarlar. Kullandığımız ilaçların Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve TSE belgelerine sahip lider firma konumunda olduğumuz için ilaçlama uygulamasını her alanda gönül rahatlığıyla talep edebilir ve uygulatabilirsiniz. Çünkü ilaçlama bizim işimiz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Pire, sinek, çıyan, akrep, yılan, kertenkele, pire, örümcek, kene, bit, hamamböceği, Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, salyangoz, uyuz böceği, halı böceği, tespih böceği, mayt, güve çekirge, kulağakaçan, karafatma, kakalak, tatarcık, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, sıçan ve daha pek çok zararlı canlı türlerine ilaçlama hizmeti yaparak sorununuzu kökten çözüyoruz.

Eğer yaşam alanlarınızda ve çevrenizde baş edemediğiniz zararlı türden canlılar varsa Acıbadem ilaçlama servisimizi arayarak istediğiniz saate randevu alın ve haşerelerden kurtulun.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Acıbadem Böcek İlaçlama
Altunizade Böcek İlaçlama
Kandilli Böcek İlaçlama
Bulgurlu Böcek İlaçlama
Bahçelievler Böcek İlaçlama
Cumhuriyet Böcek İlaçlama
Ferah Böcek İlaçlama
Kirazlıtepe Böcek İlaçlama
Yavuztürk Böcek İlaçlama
Kuzguncuk Böcek İlaçlama
Küçüksu Böcek İlaçlama
Çengelköy Böcek İlaçlama
Beylerbeyi  Böcek İlaçlama
Murat Reis Böcek İlaçlama
Ünalan Böcek İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama