Altunizade Böcek İlaçlama

Anadolu yakası Üsküdar Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak ekonomik, güvenli, kaliteli misyonla faaliyetlerini sürdüren Altunizade Böcek İlaçlama servisimiz, haşere ve farelerin bir disiplin içinde güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Altunizade’den en sık gelen şikayetler arasında, Fare, pire, kalorifer böceği, hamamböceği, bit, akrep, karınca, arı, salyangoz, kırkayak ve gümüş böceği ile Lağım faresidir.  Haşere ve kemirgenleri kontrol altına almak çok zor bir işlemdir. Bu yüzden bireysel mücadele ve bireysel alınabilecek tedbirler yetersiz kalmaktadır. İşte bu noktada dışarıdan profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım alınması gerekmektedir. Çünkü haşere ve kemirgenleri kontrol altına almak sadece uzman kişilerin işidir.

İlaçlama Hizmeti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İlaçlama hizmeti satın almaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren yapmanız gereken ilk önemli adım, seçmiş olduğunuz firmanın Sağlık bakanlığı tarafından ilaçlarının onaylı olup olmadığı ve ruhsat izin gibi yasal zorunlulukları içeren belgelerin tam olduğuna dair kontrollerin yapılmasıdır. Sektörde bugün itibariyle onlarca ilaçlama firması bulunmaktadır. Ama içlerinde sade bir kaçı yasal zorunluluğu yerine getirerek tam teşekküllü hizmet vermektedir.

İlaçlama hizmetinden vazgeçerek, piyasada ucuza satılan korsan ilaçların tercih edilmesi durumu ise başka yanlış bir yöntemdir. Evde amatör şartlarda hazırlana ilaç, ilkel koşullarla uygulanmaya başlanırsa ortaya çıkacak sonuç bariz ortadadır. Zehirlenme, cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar. Siz hayatınızı risk edecek durumlardan kaçının. Çabalarınız ve emekleriniz size kalsın. Ayrıca paranızda cebinizde dursun.

Altunizade haşere ilaçlama servisimiz günün her saatinde, 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir firmadır.

Haşerelere Karşı Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat, 7/24 Hizmet Anlayışı

Altunizade böcek ilaçlama servisimiz, ekonomik, ucuz fiyatlarla 7/24 kapalı ve açık mekanlarda, hata en dar alanlarda bile hizmet vermektedir. Sizi ve yaşam alanlarınızı istila ve tahribata uğratan haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için çağrı merkezimizi arayabilir ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan tüm ilaçlarımız, TSE kalite standartlarınca tescilli damgaya sahiptirler. Haşerelerden güvenle kurtulmak için geç kalmadan bizi arayın ve haşerelerden anında kurtulun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Acıbadem Böcek İlaçlama
Altunizade Böcek İlaçlama
Kandilli Böcek İlaçlama
Bulgurlu Böcek İlaçlama
Bahçelievler Böcek İlaçlama
Cumhuriyet Böcek İlaçlama
Ferah Böcek İlaçlama
Kirazlıtepe Böcek İlaçlama
Yavuztürk Böcek İlaçlama
Kuzguncuk Böcek İlaçlama
Küçüksu Böcek İlaçlama
Çengelköy Böcek İlaçlama
Beylerbeyi  Böcek İlaçlama
Murat Reis Böcek İlaçlama
Ünalan Böcek İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama