Yakuplu, Beylikdüzü ilçesine bağlı semtlerden biridir. Yakuplu bölgesinde oluşan her türlü böcek ve haşere sorunuyla Yakuplu böcek ilaçlama firması olarak ilgilenmekteyiz. Yaşam alanlarımıza yerleşerek yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkileyen böceklerden insanlara geçen hastalıkları biliyor muydunuz? Yeryüzünde çok sayıda böcek yaşamaktadır. Böcekler içinde bulunduğu alana ve insanların sağlığına önemli ölçüde zarar vermektedir. Örneğin; hamam böcekleri bir gecede yaklaşık olarak 40-50 yumurta bırakarak hızla üreyen böceklerdir. Hamam böcekleri tuvalet, gider boruları, kanalizasyon, çöplük gibi pis alanlarda barınan canlılardır. Pis ortamlardan yaşam alanlarımıza girerek dolaşan hamam böcekleri etrafa mikrop ve bakteri saçmaktadır. Hamam böceklerinden insanlara çeşitli hastalıklar geçmektedir. Hamam böcekleri topluluk halinde yaşayan haşere gruplarıdır.

Hamam böceklerinden insanlara geçen mikroplar?

  • Verem, astım, dizanteri, hepatit, atraks, gıda zehirlenmeleri, alerjik hastalıklar.

Böceklerden bulaşabilecek çeşitli hastalıklardan kurtulmanın en güvenli çözüm yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır.

Yakuplu böcek ilaçlama firması olarak sizleri Yakuplu bölgesinde yer alan tüm böcek ve kemirgenlerden gelişmiş ilaçlama yöntemlerimizle kısa sürede kurtarmaktayız. Böcek ve farelere karşı kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar  insan sağlığına zarar vermez. Firmamız bünyesinde ziraat ve kimya mühendisleri görev almaktadır.

Bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde böcek ve kemirgen problemlerinize anında çözüm bulacaksınız. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sizlere bilgi vermek için hizmet sunmaktadır. Merak ettiğiniz sorulara müşteri temsilcilerimize ulaşarak cevap bulabilirsiniz.