Firmamızın İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak çalışan Yalı Böcek ilaçlama servisimiz, yaşam alanlarımızı daraltan ve bunaltan haşerelere karşı mücadele konusunda güvenle hizmet vermektedir.

Haşereler gözle görülmeyebilir. Aynı zamanda çevremize yaydıkları mikroplarda gözle görülmez. Ama sağlığımız üzerine etkileri oldukça büyüktür. Haşere ve kemirgenler bakterilerin oluşmasına ve mikropların yayılmasına olanak tanırlar. Böcekler de virüs ve bazı mantar hastalıklarına neden olurlar. Amerika’da haşereler üzerinde yapılan bir araştırmada hamamböceklerinin bazı türlerinde kanser hastalığı riski tespit edilmiştir.

Sağlığımızı bu denli etkisiz hale getiren böcek türlerine karşın mutlaka önlem alınması gerekmektedir. Bu önlemler ve mücadele yöntemleri kesinlikle tek başına değil, profesyonel bir firmadan destek alınarak yapılması gerekmektedir.  İlkel koşullarda amatör yöntemlerle uygulana ilaçlama zehirlenme ce alerjik reaksiyonlara neden olur.

Serbest piyasada satılan korsan ve lisanssız ürünlere ve yasadışı faaliyet sürdüren firmalara dikkat edin. Size düşük fiyatlar sunarak sağlığınızı risk eden firmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bugün böcek ilaçlama adı altında yüzlerce firma bulunmaktadır. Ama çok az firma Sağlık Bakanlığı tarafında onaylı belge ve ruhsatlara sahiptir. Yalı böcek ilaçlama servisimiz diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi yasal tüm süreçleri barındırmaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE tescil damgasına da sahiptir. Kullandığımız ilaçlar, doğa ve çevre dostudur. İnsanlara zarar vermez. Hedef odaklıdır. Aynı zamanda evlerinizde ve iş yerlerinizde leke ve iz bırakmaz.

Mücadele ve Yöntemler

İlaçlama ile kontrol altına alma konusunda uzman olan firmamız, uygulama teknikleri ile Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Sıvı ilaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonları uygulamalarımız sayesinde haşereleri kontrol altına almak bizim işimiz.

Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyat

7/24 hizmet sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel destek sağlayacaktır. Haşerelerden kurtulmak yöntemlerimizle artık çok kolay. Arayın gelelim. Haşere ve kemirgenlere karşı sizde rahat bir nefes alın.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama