Yeniçamlıca böcek ilaçlama servisi olarak sizlere sağlıklı, güvenilir, ekonomik ve hızlı bir ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama firmamız açık veya kapalı fark etmeksizin her alan için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ev, iş yeri, restoran, cafe, market, depo, okul, dershane, apartman, site, otel, hastane, vakıf merkezleri, şirket gibi alanlar için ilaçlamalar yapmaktayız.

Yeniçamlıca böcek ilaçlama en uygun ilaçlama yöntemlerini kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama yöntemleri ve fareler için uygulanan istasyon yöntemi ilaçlama uygulamaları arasındadır.

İlaçlama yaptığımız canlı türleri ise fare, hamam böceği, bit, pire, tahtakurusu, karasinek, akrep, kırkayak, güve, sivrisinek, gümüş böceği, lağım faresi, çatı faresi gibi birçok canlılardır.

Böcek ilaçlamanın önemi nedir?

Günümüzde bulaşıcı hastalıklara %40 oranında böceklerin sebep olduğu bilinmektedir.

Böcekler direnci yüksek ve her tür yaşam alanına ayak uydurabilen canlılardır. Yaşam alanlarında görülen bu zararlı canlılar ölümcül hastalıklar bulaştırmaktadır.

Fare, hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, karasinek, pire, akrep, akar, güve, tahtakurusu, gümüş böceği mikrop yayan haşerelerin bazılarıdır.

Piyasadaki mevcut böcek ilaçları her haşereye aynı etkiyi göstermeyeceği gibi, sağlıklı ve kalıcı çözümler de vermeyecektir.

Böcek, haşere ve kemirgenlerle ilgili problemler yaşıyorsanız eğer en kısa sürede profesyonel ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 Haftanın her günü bizlere ulaşıp böcek, haşere, fare ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.