yeşilyurt böcek ilaçlama

Evlerinize yerleşen böcek ve kemirgenlerin olması can sıkıcıdır. Bu canlılar banyo, mutfak, kapı ve eşikler, elektrik ve su tesisatları, pencerelerin kenarları ya da garaj gibi alanlarda barınırlar. Bu davetsiz misafirler, taşıdıkları zarar verici bazı bakterileri de gittikleri yerlere bulaştırırlar. Bu sorunlardan korunmanın en kolay yolu ise böcek ilaçlama yaptırmaktır. Yeşilyurt böcek ilaçlama şirketleri olarak bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz sayısız hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kullandığımız Yöntemler

1) Sprey ile ilaçlama;

Bu uygulama kapsamında kalıcı olan ilaçlar haşerelerin aktif olduğu bölgelere sıkılır ve bu bölgeler, bulunan böceğin cinsine göre değişir. Bu ilaçlama yöntemi ile ilaç, püskürtüldüğü tarihten otuz gün sonra dahi kalıcılığını devam ettirir. Etki süresinin uzaması için işlemden sonra bu bölgelerin silinip yıkanmaması gerekir. Aksi şekilde haşereler ve yeni doğan yavrular bu ilaçla temas etmediği için ölmez ve üremeyi sürdürür. Yeşilyurt böcek ilaçlama ile bölgede sunduğumuz hizmetler ile sizleri böceklerden tamamen kurtarıyoruz. Ayrıca Yeşilyurt pire ilaçlama işlemleri için de güvenle bize başvurabilirsiniz.

2) Jel ile ilaçlama;

Yeşilyurt ilaçlama firmaları olarak kullandığımız jel ilaç yöntemi yalnızca hamam böceği olan alanlarda tercih edilir. Hamam böceklerinin yuvalandıkları bölgelere jel uygulaması güvenle yapılır. Uygulamanın öncesinde veya sonrasında evde özel bir temizlik yapmaya gerek yoktur. Kullanılan jelin kalıcılığı oldukça yüksektir. Böcekleri bu jeli yiyip ölürler. Ayrıca bu böcekler birbirlerinin ölülerini veya artıklarını da yedikleri için, bütün popülasyon kısa süre içerisinde yok olur. Karabağlar Yeşilyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile tüm bu davetsiz misafirlerden kolayca kurtulabilirsiniz.

3) Kemirgen ilaçlama

Kemirgen uygulamasının amacı; kemirgenlerin barınacağı bölgeleri tespit ederek, buralara yemleri bırakmaktır. Ancak kemirgen hayvanların oldukça akıllı olması sebebiyle bu gözlem ve uygulama aşaması oldukça fazla teknik bilgi ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle Yeşilyurt fare ilaçlama uygulaması için bilgimiz ve yılları aşmış tecrübemiz ile bizlere güvenebilirsiniz.

İlaçlama Aşamaları Hakkında

Böcek ilaçlama uygulamalarımız, bir kere ile sınırlı kalmaz. Eviniz bu canlılardan arınıp temizlenene kadar olası çözümler firmamız tarafından ele alınır. Karabağlar Yeşilyurt ilaçlama firmaları olarak aileniz, evcil dostlarınız ve sizin için en uygun yöntemleri bulmak için bu aşamada sizlerle birlikte çalışıyoruz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Hatay Böcek İlaçlama
Zincirlikuyu Böcek İlaçlama
Fahrettin Altay Böcek İlaçlama
Kibar Böcek İlaçlama