Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren, Maltepe böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Zümrütevler Böcek İlaçlama servisimiz; haşere/Böcek, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit, zehirli örümcekler ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Fareler, ev ve iş yerlerimizde yılın hemen hemen her mevsiminde rastlanılan kemirgenlerdir. Farelerle başa çıkmanın en kestirme yolu, ilaçlama firmasından profesyonel destek alınarak kurtulmaktır. İlaçlama firması seçerken mutlaka seçici davranmak zorundasınız. Çünkü her firma Sağlık Bakanlığından onaylı değildir. Piyasada korsan olarak satılan ilaçların hiç birisi güvenli değildir. Lisanssız ve bandrolsüz ürünler yasadışıdır.

Sadece TSE tarafından tescilli damgaya sahip ilaçlar güvenlidir. Pek çoğumuzun yaptığı hatalardan biri de ilaçlama uygulamasını kendi başımıza evde uygun olmayan koşullarda ilkel yöntemlerle yapmaktır. Bu çok tehlikeli bir durumdur. Bu tercih etmediğimiz yöntem, zehirlenmelere, alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Güvenli ve Garantili Yöntemlerimiz

a)Sıvı İlaçlama

b)Jel İlaçlama

c)Kokulu İlaçlama

d)Kokusuz İlaçlama

e)Fare İlaçlama İstasyonları

7/24 Hizmet, Ekonomik FiyatGarantili İlaçlama hizmeti sunan şirketimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz olarak doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.  İlaçlama yapılan alanlarda deneyimli ekibimiz tarafından asla leke ve iz kalmayacak şekilde bir yöntemle uygulanır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE tescil damgasına sahiptir.

Firmamız, doğaya ve çevreye saygılıdır. Evde yapılan ilaçlamalarda evcil hayvanlarınız ve akvaryumda bulunan canlılarınız asla zarar görmez. İlaçlamalarımız hedef odaklıdır.  Sizlerde müşteri temsilcilerimizi arayarak kolayca haşerelerden kurtulmak için randevu alabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama